Ekspress+Mulli kafeje

Shitet nga: Petushi 31 Maj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Express: Wega(1),Faema(1),Fiorezato(1).
Mulli kafe: Fiorenzato(1cp),Doge(2cp)
Expresset dhe mullinjte jane ne gjendje pune(te mirembajtur)
CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim