Shisha

Shitet nga: Alessio 26 Pri 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet shisha per arsyje mosperdorimi
Shum pak e perdorur dhe esht nder shishat me te vecanta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim