Krevati, dysheku me dy komedina për të shitur

Shitet nga: Buthrotum 20 Korr 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Në gjendje shumë të mirë shitet një krevat dopjo me përmasat 226 cm gjatë dhe 197 cm gjerë, dysheku 200 cmx180 cm (njëra anë me memori)
Krevati është me mekanizëm dhe ka poshtë një hapësirë të madh për të mbajtur gjërat.

Krevati dhe dysheku shiten edhe veç e veç për 300 euro secili.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim