Rolex

Shitet nga: Edmond 25 Dhj 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ore rolex me kurdisje dhe vetkurdisje.Cmimi 8000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim