Delvine, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Lejla Malo

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Tirana Real Estate 03 Shk 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

280 000 EUR

Adresa: Rr. Lejla Malo
Sipërfaqe: 290 m2
Komuna: Delvinë
Delvine, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Lejla Malo. Vile me siperfaqe totale ndertimi 290m2 dhe siperfaqe trualli 500m2, e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet ne 2 kate, me shkalle te brendshme. Vila perbehet nga 4 dhoma gjumi, 2 ambient ndenje, 1 gatimi dhe ngrenje, 1 ambient dite, 2 WC. Cdo ambient ka ndricim dhe ajrim natyral. Vila shitet e mobiluar, 2AC dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 280000 Euro. I negociueshem.

Delvina, for Sale 2 Storey Villa at Lejla Malo Street. Villa with total surface 290m2 and yard with surface 500sqm, paved in tiles is organized in 2 floors. Villa has 4 bedrooms, 1 kitchen, 2 living rooms, 2 bathrooms, 2 verandas. Each environment has natural lighting and ventilation. Villa is totally furnished and has lawfully ownership. Price 280000 Euro/sqm. Negotiable.


Delvina, for Sale 2 Storey Villa at Lejla Malo Street. Villa with total surface 290m2 and yard with surface 500sqm, paved in tiles is organized in 2 floors. Villa has 4 bedrooms, 1 kitchen, 2 living rooms, 2 bathrooms, 2 verandas. Each environment has natural lighting and ventilation. Villa is totally furnished and has lawfully ownership. Price 280000 Euro/sqm. Negotiable.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim