Mundesi punesimi full dhe part time

Ofrohet punë nga: Sandri 24 Qer 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Sektori : Agjentë për shitje
Ne kompani serioze ofrohet vend pune per agjente shitje ne terren per femera dhe per meshkuj . Per gjithe sqiperine .. Per produkte kozmetike ,mirqenjen e organizmit . - Aplikantet nuk eshte e nevojshme te kene eksperienc punete meparshme pasi neve do ju ndimoim hap pas hapi ne ecurin juaj . - Te jete i/e komunikueshme dhe bashkepunuese. - Kushtet e punes dhe pagesa teper te kenaqshme. - Mosha minimale e mundshme mbi 18 vjec por gjithsesi komunikoni per me teper informacion . - Mjafton deshira e vullneti juaj per te punuar e fituar. Mirepresim tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim