Publikuar: Nën 04 2022 07:09

Shtepi me qera ne ndrroq 4+1 150 meter

LEK

/ muaj
Publikuar: Nën 04 07:09
Shikime: 195
Jap shtepi me qera ne ndrroq shtepija eshte e re sa po ndertuan 150 meter katrror e mobiluar me oborr perpara 300 meter dhe 5000 mi meter tok ne perdorim Brenda cmimit 200 milek 0684963899
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
195
0684963899

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione