Publikuar: Gush 24 2021 01:13

Apartament me qera,Vlore

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 24 01:13
Shikime: 1
Jepet kati i fundit i nje vile 4 kateshe, pa ashensor.
1+1 dhe 2 tualete.
Lavatrice✅Kondicioner✅ Wifi✅
Veranda rreth 60m2 me pamje nga lagjja muze Muradie. E kompletuar me gjithcka.
Na kontaktoni ne whatsApp-0682039996✅
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0697267721

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione