Publikuar: Shk 17 2023 01:23

Apartament 1+1 (modifikohet 2+1)

EUR

Publikuar: Shk 17 01:23
Shikime: 914
Shitet: Apartament 1+1 (i modifikueshëm 2+1) me planimetri të rregullt dhe hipotekë. Zona - Don Bosko (përballë shkollës Vaçe Zela)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
914
0355684099214

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione