Publikuar: Jan 10 2023 09:59

Nokia 6300

EUR

Publikuar: Jan 10 09:59
Shikime: 139
Nokia 6300
. Nokia X2
. Nokia classic 6300 , Metal [ inox ]
. Gjendja super , akull i paster - i rujt per merak thuajse pa perdor fare , si nga ana estetike po ashtu dhe pune . Sic duket dhe nga fotot
. Per me shum modele na ndiqni ne facebook [ telefona aldo ]
. Nokia biznes , 6210 , 6310 , 6310i , samsung , iphone , android , mercedez , benz , volzvagen , golf , fiat , playstation , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , watsap : 068 87 85 550
. Elbasan
. Cmimi 35mij lek te vjetra
. Transport kudo ne vend
. Tel : 0688785550
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
139
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688785550

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione