Publikuar: Jan 06 2017 08:38

iPhone 6s Plus

EUR

Publikuar: Jan 06 08:38
Shikime: 1
Shitet iphone 6s plus i zi me shkelqim eshte i ri ne kuti i sapo ardhur nga franca eshte 16 gb dhe eshte prodhim ce europe telefoni eshte i paperdorur dhe eshte ngjyre i zi para dhe ngjyre gri mbrapa.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696955500

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione