MACBOOK AIR 13.3" I5 1.3GHz RAM 4GB SSD-M2 128GB

400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: MAKcomputers 06 Gush 09:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
MACBOOK AIR 13.3" MID 2013
DISPLAY 13" (1440 x 900)
RAM 4 GB
SSD M2 128 GB
INTEL CORE I5 1.3GHz Turbo Boost:2.6 GHz
INTEL HD GRAPHICS 5000 1.5GB
2X USB 3.0 , THUNDERBOLT, WIFI, WEBCAM,CARD READER
🚛BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛
🛡️GARANCIA 6 MUAJ
🏠 -ADRESA BULEVARDI ZOGU I , PERBALLE LULISHTES XHABIEJ SHKODER
☎ NR KONTAKTI 0674844955 0672818333
Email: tcompshkoder@gmail.com
Facebook:https://www.facebook.com/tcompshkoder/
CMIMET ME TE MIRA NE TREG PER: LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA
MAKcomputers
Shitje KompjUter&Laptope te ardhur nga Gjermia&Anglia me garanci dhe te certifikuar.
Visit our store page
Bulevardi Zogu I, Xhabije Show on the map
+355672818333
http://makcomputers.net/
Leaflet
MAKcomputers
HP 2560P I5 4GB 320HDD DVD-RW 90 EUR
MacBook Pro 13.3" Core i5 8GB  2.3GHZ  SSD 128 370 EUR
MacBook Pro CORE2DUO 2.4  4GB    SSD 128 200 EUR
Në fillim