printer, scaner brother dcp-8085 dn

15 000 LEK

Shitet nga: reni 28 Qer 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
pajisja ka vetem tre muaj pune dhe boje te re, pothuasje i ri
Leaflet
Në fillim