Shitet Dorez PS3 , PC , Fighter-Stick, xBox 360

2 900 LEK

4 000 LEK

Shitet nga: UserKlodi 04 Korr 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet Joystick Fighter (Fighter-Stick), leve e cila lidhet me PS3 (Playstation3) & Pc dhe xBox 360 dhe PS2 .
Ne gjendje perfekte (Si e re).
doreza permban 2 Analog drejtimi dhe kryqet ,(kompatibel per te gjithalojrat) dhe vecanerish per lojrat "versius" si : TEKEN, StreetFighter, MortalKombat.
Fotot jane të qarta
Cmimi 2900 leke i padiskutushem. (29 mij leke te vjetra)
Leaflet
Në fillim