Monitor PC

5 000 LEK

Shitet nga: Orkida 21 Maj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet Monitor
Marka: NEC, MultiSync EA 190M
Pajiset me kapese ne tavoline sic shihet ne foto, gjithashtu mund te leviz lirisht poshte-lart apo me kend sipas deshires.
Perdorimi: Ne kushte perfekte, pa asnje gervishtje dhe shenje perdorimi.
Cmimi i padiskutueshem, 5.000 leke te reja.

Leaflet
Në fillim