iphone 5 dhe 5s, back up bateri e re

Shitet nga: Visi 14 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
Back up bateri mund te perdoret si bateri emergjence ne rastet kur telefonit i eshte shkarkuar bateria. Eshte ne gjendje ta karikoje nga 0 ne 100% baterine.
Shume praktike dhe shume e fine.
jane e re sic shikohet dhe ne foto.

per iphone 5s dhe per 5.
mund te karikohet edhe me karikues android.
I diskutushem pak
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim