Kasa dhe xhama te ndryshem.

2 500 EUR

Shitet nga: Erid 25 Korr 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
2500 kasa dhe xhama mbrojtes per telefona te llojeve te ndryshme kryesisht Iphone dhe Samsung te modeleve te fundit. Shiten te gjitha bashke.
Erid
Leaflet
Në fillim