Publikuar: Gush 02 2022 02:28

⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️

LEK

Publikuar: Gush 02 02:28
Shikime: 589
✅XHAM MBROJTES UV ME XHEL
👉Per Vetem --》1000L

✅Nuk e zbeh qartesine e ekranit
✅Nuk e ul ndjeshmerine e prekjes
✅Me shume mbrojtje dhe siguri
✅Qendron ne menyre estetike

Disponojme per 👇
⚫IPhone 6
⚫IPhone 6+
⚫IPhone 6s
⚫IPhone 6s+
⚫IPhone 7
⚫IPhone 7+
⚫IPhone 8
⚫IPhone 8+
⚫IPhone X
⚫IPhone XR
⚫IPhone XS
⚫IPhone XS Max
⚫Samsung S8
⚫Samsung S8+
⚫Samsung S9
⚫Samsung S9+
⚫Samsung Note 8
⚫Samsung Note 9
🇦🇱Transporti kudo ne Shqiperine !
🇦🇱Pagesa behet cash pasi arrin produkti !
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
589
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693404239

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione