Iphone (fish kufje lightning) origjinale

5 EUR

Shitet nga: Eno 16 Gush 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
fishte konvertuese origjinale nga lightning ne 3.5mm per kufje , funksionale per ipad dhe iphone
Në fillim