Pioneer djm400 cdj400

60 000 LEK

Shitet nga: Gentian Shpellzaj 05 Gush 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Pioneer
Modeli
Gm-a3602
Pioneer mixer djm 400 dhe cdj 400, jam ne shkoder, paisjet jane ne funksion te plote, çmimi eshte 60,000 leke
Gentian Shpellzaj
0692800412
Leaflet
Në fillim