Shes bufer 800w

250 LEK

Shitet nga: Iliri 05 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhuesi
Neo
Shes bufer 800w me fuqi shume te madhe . Shitet per arsyje mosperdorimi.
Ka dhe nje amblifik te markes se njohur Mb Quart.vendodhja lezhe
Leaflet
Në fillim