Psp

4 500 LEK

Shitet nga: Gugash 31 Gush 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Modeli
PSP
PSP gjendja shum e mir ka te gjitha pjeset.Ka çip me FIFA 14 PES 14 God Of War si dhe lojra te tjera
Gugash
Leaflet
Në fillim