PS3

115 EUR

130 EUR

Shitet nga: vasil 22 Korr 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
E ardhur nga italia,vatem 4 muaj e perdorur,
ne cmim perfshihen 5 lojera,kabllot dhe 1 doreze.
Lojerat jane:GTA 5,Call of duty1,Call of duty 2,Call of duty4:modern warfare,Resident evil:raccon city.
Leaflet
Në fillim