PS3

110 EUR

Shitet nga: Teodor 25 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS3
Gjendje e mir dhe funksjonal,me nje dorez,bonus eshte dhe GTA5 disk origjinal
Leaflet
Në fillim