ps3 me cip 3 leva dhe 3 cd

190 LEK

Shitet nga: alfred 30 Pri 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
PS3
ps3 ne super gjendje shitet per 190 mije lek 3 leva ndodhet ne durres
Leaflet
Në fillim