Laptop for sale 1month plus

250 EUR

Shitet nga: Credo electronic company 14 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Bulqizë
Prodhuesi
Compaq
Assalaamu Alaikkum Brother, Motra Të gjitha produktet janë krejt të reja, të mbyllura në kuti vijnë me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe gjithashtu politikë kthimi 6 muaj - 100% produkte origjinale. Ulje e arsyeshme për blerjen e më shumë se 1 njësi.

Ne ofrojmë zbritje për porosi të shumëfishta ... Merrni 30% zbritje nëse blini 10 copë e lart. Mimi përfshin postare.

Për ofertën e çmimit të zbritjes dhe porositni whatsapp chat 24 orë +1 213-921-9234

Për ofertën e çmimit të zbritjes dhe porositni whatsapp chat 24 orë +1 213-921-9234

Të gjitha çmimet janë me shumicë dhe përfshijnë Sigurimet, Taksat dhe Postat. Ne jemi duke ofruar postare falas

Ngjyra e zezë safiri, ari platini, titan argjendi, margaritar i bardhë

Transporti: Dorëzimi 2 deri në 3 ditë përmes DHL, TNT, UPS, EMS, FedEx (dorëzimi në çdo adresë të caktuar

në të gjithë botën) Transporti është në dispozicion, ne mund të bëjmë porosi individuale të transportit direkt te klientët tuaj.

Për ofertën e çmimit të zbritjes dhe porositni whatsapp chat 24 orë +1 213-921-9234

Për ofertën e çmimit të zbritjes dhe porositni whatsapp chat 24 orë +1 213-921-9234

Bëni porosinë tuaj Tani.
Faleminderit Allahut i bekoftë klientët tanë.
Credo electronic company
+1 213-921-9234
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione