Publikuar: Qer 30 2022 12:11

PC OKAZION FULL GAMING FULL SET

EUR

Publikuar: Qer 30 12:11
Shikime: 90
Luan te gjitha lojrat si PUBG CSGO FORTNITE FREEFIRE GTA5 FORZAHORIZON APEX LEGENDS ETJ
Mund te perdoret dhe per Stream !!
GTX1050ti (Kart e re 3 Muaj ka qe esht bler)
Ram 16GB
500 GB SSD
CPU Intel i5 3470
Aksesoret Shtes⬇️⬇️
-Monitor FULL HD Acer 144hz Per gaming ne koh reale pa ngecje.
-Mousepad Large Razer
-Gaming Mouse Razer Essential
-Karrige e rehatshme per Gaming
-Tastier mekanike for gaming
+ Dhurat Ekran HD 1920x1080 6hz 😍
CMIMI 680 Euro i diskutueshem me persona te interesuar!
PC esht mirmbajt Nga un personalisht ne menyren me tmir te munchme dhe pjeset e ndertuara me porosi
Nr Telefoni -355697241914
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
90
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

355697241914

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione