Shesim

0 LEK

Shitet nga: Sadik Karaj 16 Nën 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shiten çadra dhe Sazllone plazhi te perdorura orgjinale Alumini ne gjendje pune shum te mira i shesim per arsyej ekonimike me cmim shum te arsyshe dhe gjith ashtu shesim dhe Objektin qe esht prje druri dhe paisjet Elektrike tavolina ,karrike edhe paisje te Guzhines
Sadik Karaj
0685953629
Leaflet
Në fillim