FIRMA MADHE E LODRAVE (UKA SH.P.K)

500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: IZMIR 02 Maj 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Prodhimet
Të tjera
Prodhojm LODRA per femijet tuaj, LODRA ambjenti te jashtem dhe te brendshme, me nje cilsi me te madhe ne treg duke marr parasysh qe perdoret nje sfengjer i cilsis larte dhe nje drur material super i qendrushem, per me teper na kontaktoni ne numrat tane te telefonit (+383 44 121 207) -(KOSOVA) (00355693212232) - ALBANIA, per me qarte
na vizitoni dyqanet tona.
Leaflet
Në fillim