taxi dhe transport

0 LEK

Shitet nga: enea 22 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Ofroj taksi ne per cdo problem tujin me cmime te lira per njerez ne nevoj
Ofrohet ne ter shqiperin
po ashtu ofrohet transport mobiliesh mallrash dhe gjithcka tjeter qe ka te bej me transport
Te interesuarit te kontaktojn ne numrat 0699228003 ose 0699228005
Sherbimi ofrohet ne cdo ore nat apo dit
Lushnje - tiran cmimi 500 lek te reja per person
lushnje- rinas me pronontim 3500 lek te reja
lushnje- fier 200 lek per person
ose pronontim 1400lek te reja

Transport me furgon malrash ose mobiljresh
lushnje - tiran 6000lek te reja
lushnje - durres 5000lek te reja
lushnje - fier 4500lek
Dhe ne vende te tjera ofrohet pelefononi per me shum info
Leaflet
Në fillim