Transport Torfe vendi..pleh organik..etj

Shitet nga: Ardit 16 Gush 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 LEK

Komuna: Lezhë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Transportoj Bostan,torfe,pleh organik,gur per punime te ndryshme...i blej dhe i transportoj vete kudo te ndodheni me cmime te arsyeshme...flm per mrk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim