bacevan me eksperience ne Tirane-elbasan

10 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: firma e gjelberimit 28 Qer 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Landscaping and Garden Services / ofrojme sherbime gjelberimi
Published by Ide Per Kopshte · 7 April ·
Landscaping and Garden Services in Albania
Ofron sherbime gjelberimi ne te gjithe Republiken e Shqiperise Per...
--- Projekte
---Zbatim
--- Realizim
---Lulishte
--- Parqe
--- Hotele
--- Oborre
--- Vila
--- Sthtepia private
--- Tendera
--- Instuticione shtetrore
--- Fabrika
--- Restaurants
--- Lokale etj
Talentet me te mire ne montimin e tapetit te barit natural
--- Tapet bari natyral
--- Tapet Artificial
--- Gardhe druri dekorative
--- Dysheme druri
--- Rregullojme oborre me tulla
--- Shtrim pllakash
--- Mure guri
--- Veshje me pllake
I afte ne mbjelljem e pemeve dekorative
--- Mbjellje me fare bari
--- mbjellje lule natyrale
--- qethje ligushtrash
--- plehrim barit te gjelbert
--- prashitje pemeve & luleve
--- ushqyesh gjethore
--- sperkatje kunder kalbezimit
Sisteme ujites Automatic & Manual
--- Programator timer
--- Manual & te thjeshte
Me Diplome Gjelberimi & 15vjet Eksperience pune ne Angli dhe Shqiperi
Pune e Garantuar & cilesi te larte
info email Landscapingproject@aol.com
Subashihysen@gmail.com
Tel & whats up:+355675451324
Ju Mirepresim
firma e gjelberimit
0675451324

WhatsApp:
0675451324
Leaflet
Në fillim