FARMASI - AGJENT SHITJESH

0 LEK

Ofrohet punë nga: farmasishqiperi 21 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Farmasi eshte nje kompani kozmetike qe merret me prodhimin dhe shitjen e tyre.

Per te gjith personat qe jane te interesuar per nje pune te dyte qe mos te kene shume angazhime Farmasi eshte fiks per ju.

Farmasi kerkon agjent shitjesh qe te merren me shitjen e produkteve te kujdesit per trupin, fytyren dhe floket, si dhe perkujdesje te shtepise eneve apo dhe t e make up.

Te gjithe do te shperblehen ne baz te shitjeve qe fitimet shkojn deri ne 33 % si dhe me dhurata apo seminare dhe udhetime.

Te gjith te interesuarit te telefonojne ne nr 355699427616
ose ne adresen e email: farmasishqiperi@outlook.com
farmasishqiperi
355699427616
Leaflet
Në fillim