Publikuar: Jan 09 2017 08:57

Agjent Shitjesh

Publikuar: Jan 09 08:57
Shikime: 2
Kompania I.XH.E.M Parafabrikat është në kërkim të zgjerimit të skuadrës së saj dhe ofron vëndin e mëposhtëm të punës:

1. Agjent shitjesh


Kualifikimi minimal i kërkuar:
Eksperiencë minimale 2 vjeçare ne sektoret e marketimit apo shitjeve
Njohja shumë e mirë e gjuhës Angleze dhe Italiane
Autonomi në transport
Me plotësimin e kualifikimit minimal, përbën përparësi:
Diplome universitare ne Marketing apo disiplina te ngjashme
Banim në Tirane, Durrës, Fier


Personat e interesuar janë të lutur të na kontaktojnë nëpërmjet e-mailit [email protected] duke dërguar bashkangjitur një CV.
Vetëm personat e seleksionuar do të kontaktohen.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0694061948

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione