Publikuar: Gush 14 2020 02:23

Operatore anglishte te rriedhshme pergjegjesi

Publikuar: Gush 14 02:23
Shikime: 1
Kerkohet nje vajze me pergjegjesi dhe etike pune !

Pergjegjese per mbajtjen e takimeve dhe informimin e klienteve per ofertat ne real estate me gjuhen angleze!

Njohja e mire e gjuhes angleze e domosdoshme!

Rruga Baze : 30,000 lek plus bonus
Orari: pasdite 2:30pm -10:30pm (orari amerikan)
Te shtunen: 2-6pm

Veton
069.448.6079
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
069.448.6079

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione