Publikuar: Pri 08 2023 01:47

"Marina Bay" Vlore ofron vend pune Pjatalarese

Publikuar: Pri 08 01:47
Shikime: 12
Bashkohuni me skuadrën “Maritim Resort Marina Bay”; Hoteli i parë me pesë yje në Vlorë ju tregon standartet ndërkombëtare të hotelerisë përmes trajnimeve të vazhdueshme
dhe kushteve shumë të mira të punës:

1 ditë pushim/javë
8 orë punë/ditë
transport falas
mundësi për bonuse
punë gjatë gjithë vitit
leje vjetore
atmosferë relaksuese dhe produktive
ushqim i përfshirë etj.

Pozicioni i lirë: Lavapjatëse
Detyrat
Të lajë dhe pastrojë enët e kuzhinës dhe ambjentin e kuzhinës
Të mirëmbajë me rregullsi pajisjet e kuzhinës
Të sigurojë se ka mjaftueshëm enë të pastra për klientët
Të njoftojë për çdo parregullsi apo problem në ambjentin e kuzhinës

Kualifikimet
Të jetë e përgjegjshme dhe e komunikueshme
Të jetë fleksibël me oraret e punës

Kandidatet e interesuara mund të telefonojnë në numrin e celularit +355 68 48 31 849 ose ne email [email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
+355684831849

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione