Publikuar: Mar 25 2023 12:24

"Marina Bay" Vlore ofron vend pune kasier

Publikuar: Mar 25 12:24
Shikime: 7
Bashkohuni me skuadren “Maritim Resort Marina Bay” dhe fitoni mundësinë për të pasur një përvojë ndërkombëtare. Hoteli i parë me pesë yje në Vlorë ju tregon standardet ndërkombëtare të hotelerisë përmes trajnimeve të vazhdueshme dhe kushteve shumë të mira të punës:1 dite pushim/jave; 8 orë punë/ditë; transport falas; pagë e mirë; mundësi për të marrë bonuse dhe për të fituar më shumë; punë gjatë gjithë vitit; mundësi për të fituar një karrierë të ardhshme jashtë vendit; atmosferë relaksuese dhe produktive; ushqim i përfshirë etj.
Pozicioni i lire: Kasier
- Te kene eksperience te meparshme pune
- Te bej rakodimin e xhiros me arken
- Te beje rakordime, mbyllje, distinta
- Te kete ambicie per te mesuar dhe rritur profesionalisht
- Te kete njohuri në gjuhë të huaja
- Te jete fleksibel me oraret e punes
-Te jete korrekt, I pergjegjshem, I komunikueshem dhe bashkepunues ne grup

Aplikantët mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 0696041000 dhe email [email protected]
Adresa : Rruga "Aleksander Moisiu", prane vilave qeveritare, Vlore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
+355684831849

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione