Publikuar: Pri 04 2024 09:20

Firma Pamel Mermer SHPK kerkon ekonomist/e

Publikuar: Pri 04 09:20
Shikime: 9
Firma Pamel Mermer SHPK kerkon te punesoje ekonomist/e.
Per me teper informacion kontaktoni ne nr 0692064290.
Page dhe kushte te mira pune.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
0692064290

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione