Publikuar: Tet 09 2022 05:56

CKP TRANSPORTI MALLRASH/UDHETARES

Publikuar: Tet 09 05:56
Shikime: 5
Ofrohet sherbim drejtuesi teknik/certifikate e kompetences profesionale per transport mallrash dhe udhetaresh,per brenda dhe jashte vendit.
Per me teper :
Cel : 0676648862
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione