Shes ekspozitor embelsirash

2 000 EUR

Shitet nga: Ted 19 Tet 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
Shes ekspozitor embelsirash per lokale.Eshte blere i ri dhe disa muaj i perdorur.Eshte ne gjendje shume te mire
Leaflet
Në fillim