SHITEN PAJISJE PARUKERIE

150 000 LEK

230 000 LEK

Shitet nga: Gerti 08 Dhj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Shiten pajisje parukerie te kompletuara dhe pajisje per berjen e thonjve.
Shiten per arsye mosperdorimi.
Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim