Publikuar: Tet 16 2021 03:35

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE SHKODER

EUR

/ muaj
Publikuar: Tet 16 03:35
Shikime: 5
Jepet me qira nje ambjent per biznes ne Shkoder.

Ambjeti eshte ndertese 1 kateshe, me siperfaqe 250 m2, me 1 dhome zyre, i shtruar me pllake, me instalime elektrike, me drite natyrore dhe ndricim elektrik, 2 banjo.

Ndertesa ndodhet ne Zonen Industriale Shkoder, direkt ne rruge kryesore, Rruga Inxh. Gjovalin Gjadri.
Ambjeti eshte shume i pershatshem per biznes fasonerie, punime duralumini, magazine fabrike etj.
Cmimi eshte 400 Euro ne muaj.
Kontrata e qirase eshte minimum me afat 1 vjecar.

Per nje vizite kontaktoni ose shkruani mesazh ne: 068 355 0674.

Ju faleminderit!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
+355683550674

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione