Publikuar: Jan 04 2017 07:23

Lokal me qera 21dhjetori

EUR

/ muaj
Publikuar: Jan 04 07:23
Shikime: 4
Jepet lokal me qera perballe inxhineris ndertimit lokali eshte i kompletuar dhe me lulishte aktualishte 9 vjet biznes i disponushem ne muajin maj vetem te interesuarit flm
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0694788853

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione