Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 14 2024 06:20

Feifan R7 670KM Long term Pro version

EUR

Publikuar: Maj 14 06:20
Shikime: 3
Feifan R7 670KM Long term Pro version
DDOREZIM TIRANE

Europa eshte budallalleps me kohe me cmime stratosferike dhe teknologji mediokre

Ja tek kemi nje mjet qe e sfidon cdo lloj tuaregu /tiguani apo glk/outlander/ cayene / dhe shume mjete te tjera nga 30 deri 70k euro

europeanet jane grop per momentin ne raport cmim cilesi
duhet te paguash 85000 euro e lart sot ne europe qe te marresh mjet te tille elektrik
ne rast se ka gjithmone
670 KM

Electric motor pure electric 340 horsepower
Number of motors Single motor
Motor type permanent magnet/synchronousAcceleration
0-100 kilometers in 5.8 seconds
Energy type pure electric
Transmission Electric Vehicle Single Speed ​​TransmissionBattery life 570km
Four - wheel drive type-
Front suspension form MacPherson
independent suspension

Rear suspension multi-link independent suspension
Top speed 200Km/h
Battery type ternary lithium battery
Battery power 77kWh
Motor power 250kW
Motor torque 450N·m

preferoj Kontaktin me whatsupp

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!


Preferoj Kontaktin me whatsupp

Ofrojme Konsulence me pagese
per Manageret e flotave

Ofrojme sisteme karikimi
>1 personale per garazhin tuaj
>2 industriale per kompanite
(me qark te mbyllur margarite ose me sisteme te hapura per te tretet)
>3 urbane per bashki minibashki etj.

sisteme karikimi per kamione dhe autobusa urbane


preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Per sa kohe shqiptaret do jene viktime e produkteve te prapambetura Europeane
me cmime stratosferike dhe teknologji mediokre
mjete te tilla shume me cilesore dhe performante
do jene te veshtira per tu konceptuar

PAZAR TE MBARE

Me Respekt
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
0-KM per subjekte me tvsh ose per flota 

ne rast se jeni te lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
0-KM per subjekte me tvsh ose per flota 

ne rast se jeni te lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione