Publikuar: Qer 01 2023 02:51

Volvo v40 R-design

EUR

EUR
Publikuar: Qer 01 02:51
Shikime: 7
Shitet Volvo v40, 2.0 nafte, viti 2013, 194.000 km me liber, kamjo automat (+-), panoramike, sallon lekure me dy ngjyra, navigator, kamera dhe sensore parkimi, city safety, bixenon dhe led, sediljet me memorje, cruise controll, komandat ne timon, si dhe shume opsione te tjera …..
Makina eshte ne gjendje perfekte edhe e gatshme per cdo lloj prove!
Cmimi 11.200
Cel: 0689043197
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0689043197

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione