Publikuar: Gush 06 2018 02:51

Mitsubishi pajero sport cabrio ralli///sport

EUR

Publikuar: Gush 06 02:51
Shikime: 65
Mitsubish pajero sport.viti i prodhimit 1991,motorr 3.0 benzine (nuk e kap taks e lluksit sepse esht 2998 cubik),kambio automat full 4x4,makina esht e bome per ralli///art e modifikuar nga amortizatoret dhe me goma qe jan posaqerisht per terrene ekstreme.makina esht super e fuqishme dhe ne super gjendje.kjo lloj makinet esht shum e rralle per arsye se esht kabrio dhe per at vit prodhimi qe ka i funksionon cdo gje.makina ka edhe pjesen mrapa qe mund ta mbulosh per mot te keq.makina ka komplet inokset fabrikisht.ngjyren e ka te vecant grih metalizato dhe ne diell ka nuance menteje.makina ka 230 mije km origjinale dhe ska nevoj per asgje sepse i ka gjitha sherbimet e bome.disponin cdo drite perpara led dhe i jan vendosur ledat ne parakolp dhe siper ne tavan led 590 w qe zbardhon cdo gje naten deri ne nje distance 500 metra.i esht vendosur edhe nje bori treni me kompresor ajri qe esht super e fuqishme.bombolen e ajrit e ka te montuar ne bagazh.disponon edhe boks te madh me amplifikator,plus ksaj ka edhe ekranin perpara me navi/cd/dvd/aux etj.cmimi esht 6500 euro.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
65
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697556666

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione