Publikuar: Mar 17 2022 01:36

✅ BMW 323i 2009 AUTOMAT ✅

EUR

Publikuar: Mar 17 01:36
Shikime: 53
✅SHITET Bmw 323i Fulloption✅
Viti : 15.09.2009
Kambio : Automatike / + -
Motorr : 2.5 Benzin behet 100% me gaz 200hp
Makina disponon 150.000 km origjinale
Sistem audio Bmw Profesional Cd/Usb/Aux
Letrat deri ne korrik 2022
Sallon lekure ngjyre e zeze super e paster, sedilje me ngrohje
Sensor dritash dhe shiu
Ndezje Start/stop
Limitator shpejtesie
Timon multifunksional + ngrohje
Klima tronik bi zonale
Sensor parkimi
Stopa led / full led
Xhama te zinj me leje per 5vjet
Baxho xhamo panoramike
Telefon i integruar / 🆘 system
Disqe 16” goma 100% te reja
Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje defekt mekanik dhe estetik .
Cmimi 6800€ 💶 i diskutueshem kur te shihet nga afer .
Cel. 0698165677 📱
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
53
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698165677

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione