Publikuar: Sht 17 2023 01:27

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

EUR

EUR
Publikuar: Sht 17 01:27
Shikime: 8
Audi A7 3.0 TDI Quattro LOOK RS origjinal
Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike
- (Luk 2015 org)
'Motorr 3.0 TDI V6 nafte
I Kambio Automat 3 modularitete comfort sport f1
I Quattro (4 rrota aktive)
I Emetimi gazrave Euro 5
Bixenon me direxione sipas rruges
Full Led para/pas
Navigador i madh
Komanda ne timon F1
Kompiuter bordi
Cd player MP3/AUX/USB/Memory Card
Bluetooth Audio /Phone
I Sendile elektike
I Sallon Lekure
ISendile me fryerje
AC Klimatronic
/Start/Stop Engine
Frena dore elektrike
Fenere me larje
I Pasqyra me palosje
ECO system
Timon Alkantara me vlere 1000€
Disqe me vlere 2€ te 2021 goma 2022 sapo vendosura
-Makina i ka sherbimet e bera ne kohe me fatura
Dhe letrat e prera per 2 vite
*'E GATSHME per Çfare do lloje PROVE
E sapo targuar e ardhur nga gjermania🇩🇪
169 201 km te certifikuara
🔹Makina èshtè e prerjes RS7, njè prerje dhe sasi e
limituar.Nuk ka nevoj pèr asnje sherbim, mund te kontrollohet ku te deshironi
Makine familjare , jo tregtar.
Me ndrim cmim tjt
☎️0677161412 telefonata serioze.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0677161412

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione