Publikuar: Maj 12 2022 02:27

OKAZIOOON!!! AUDI A6 2.0 TDI - FULL OPTIONS (I DISKUTUESHEM)

EUR

Publikuar: Maj 12 02:27
Shikime: 2
▪️SHITET▪️⤵️⁣⁣ CMIMI 15000 EURO

📂2013 AUDI A6 2.0 TDI Quattro⁣⁣

MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIRE DHE ESHTE E GATSHME PER CFARDOLLOJ PROVE.
MAKINA KA HYRE NE SHQIPERI NE SHATOR. KOLAUDIMI BEHET NE 2023.
JENI TE MIRPRITUR TE VINI NGA AFER PER TA PARE.

⁣⁣✅Forca Motorrike: 2.0⁣⁣

✅Kilometra:89.000

✅Karburanti: Nafte (TDI)

✅Kambjo: Automatike (F1 ne Timon)⁣⁣

✅Targa: SHQIPTARE

📂Opsione Shtese:

▪️FULL OPSION⁣⁣

▪️HEADS UP DISPLAY (Shfaq km ne xhame)

▪️Keyless GO

▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣

▪️Baxho Xhami⁣⁣

▪️Sendilje Para Elektrike + Memorie⁣⁣

▪️Sendilje Para me NGROHJE⁣⁣

▪️Drive Select

▪️Auto Start-Stop

▪️Marsha ne Timon

▪️Komanda ne Timon

▪️Suport per Trupin

▪️Kompjuter Bordi⁣

▪️Radio - CD / AUX / Bluetooth

▪️Sallon Lekure e Zeze⁣⁣

▪️Cruise Control

▪️Sensor Parkimi⁣⁣

▪️Klima 2 Zona⁣⁣

▪️Xhama te Zi (leje mbrapa)

▪️Sensor Shiu

▪️Sensor Dritash

▪️Pasqyra me Palosje LED

▪️Fener dhe Stopa LED

▪️Dhe shume opsione te tjera...⁣⁣

📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. ⁣⁣

⁣⁣💶Cmimi:

📞0695689128

📍Tirane
MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 sline rs cls 320 350 400 500 63 amg FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat rav ml qashqai nissan touareg rav4 jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo 4x4 range rover chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina corola land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA Okazion LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Okazion ndrrohet rolex Automat Audi porsche fiat lancia benz bmw dizel benzin gaz
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695689128

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione