E class viti 2005 dhe per invalida

6 800 EUR

Shitet nga: Andi 02 Gush 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 280
E class 280 cdi viti 2005
Leaflet
Në fillim